Rejestracja

http://www.ratownictwo112.com.pl/images/rejestracja.jpg

461[E]80 - SW-3000 Mercedes Benz Atego 1226PS Szczęśniak – JRG Koluszki

461[E]80 - SW-3000 Mercedes Benz Atego 1226PS Szczęśniak – JRG Koluszki

http://www.ratownictwo112.com.pl/images/reklama.jpg
http://www.ratownictwo112.com.pl/images/wiss.png
Strona główna / WYDARZENIA / II Bytomski Zlot Iveco Magirus

II Bytomski Zlot Iveco Magirus

II Bytomski Zlot Iveco Magirus
Lightbox
Post Card
Download
Download Zip

Image Details

Komentarz: II Bytomski Zlot Iveco Magirus !

Wspólnie z OSP Bytom Górniki zapraszamy dnia 18.07.2015 na drugą edycję Bytomskiego Zlotu pojazdów Iveco i Magirus , pozostało już nie wiele czasu , jeśli są jeszcze chętne jednostki zapraszamy do zgłaszania się szczegóły niżej.
Przed nami druga edycja Bytomskiego Zlotu Magirusów czyli Zlotu Pojazdów Pożarniczych typu Magirus i Iveco. Zlot odbędzie się 18 lipca 2015 roku na placu Sobieskiego w Bytomiu. Portal Strażaków – Strazacki.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem. Serdecznie zapraszamy do zapisów swoich pojazdów oraz licznego przybycia.

Organizatorzy podczas zlotu zaplanowali m.in. pokazy strażackie, atrakcje dla dzieci oraz wybór najstarszego oraz najładniejszego pojazdu zlotu.

Warunkiem uczestnictwa w II Bytomskim Zlocie Magirusów jest posiadanie samochodu marki Magirus lub Iveco i wypełnienie formularza zgłoszeniowego według poniższego wzoru i przesłanie go na adres organizatora e-mail:
1) marka
2) model
3) numer rejestracyjny
4) rok produkcji
5) typ pojazdu (GBA,GLM,SRt itp.)
6) krótki opis pojazdu ( szczególne wyposażenie, dane techniczne, itp)
7) ciekawa historia związana z pojazdem (niekoniecznie)
8) dane, adres OSP/PSP, osoba zgłaszająca
9) ilość osób które przybędą (uwaga jednak nie więcej niż ilość miejsc siedzących w samochodzie)
10) telefon kontaktowy
11) jedno lub dwa zdjęcia pojazdu nie przekraczające 2MB

Wysłanie e-maila jest jednoczesną zgodą na przetwarzanie przez organizatora danych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych i służy wyłącznie w celach rekrutacji i uczestnictwa w zlocie. Wszyscy uczestnicy powinni mieć opłacone ubezpieczenie NW. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe podczas zlotu.

Organizatorzy zapraszamy również firmy z branży motoryzacyjno - strażackiej do zaprezentowania swojej oferty na zlocie. Podczas imprezy organizowane są targi branżowe podczas których osobiście można porozmawiać z przedstawicielami firm. Udział w zlocie jest zatem nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale też może stać się sposobnością do promocji własnej firmy oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. W celu zapoznania się z ofertą i warunkami wystawienia firmy podczas zlotu prosimy o kontakt z organizatorami.

W pierwszej edycji zlotu uczestniczyło 16 samochodów. Większość aut pochodziło z województwa śląskiego lecz nie zabrakło również gości z województwa opolskiego. Pojawiły się prawdziwe perełki. Najstarszy pojazd należał do Osp Ruda Kozielska z roku 1963 a najnowszy z JRG Bytom z roku 2008. Przeglądając wszystkie przybyłe pojazdy można było zobaczyć że łączy je tylko wspólna nazwa. Różnorodność przybyłych pojazdów była niesamowita. Samochody które przybyły prezentowały całkowity przekrój pożarniczych możliwości. Można było podziwiać : samochody gaśnicze, gaśnicze/ratownictwa technicznego, drabiny, ratownictwa technicznego RW-2. Największym efektem całego zlotu była prezentacja sygnałów dźwiękowych wszystkich wozów na raz. Podczas imprezy zostały wręczone pamiątkowe certyfikaty. Ciekawostką zlotu był Magirus 150D 10 z roku 1968 roku który należy do pana Rafała Gross. Pan Rafał uratował swój samochód od zezłomowania i zapewnił mu godziwą emeryturę.

Jeszcze raz zapraszamy na II Bytomski Zlot Magirusów.
Data: 10.07.2015 16:33
Pobrań: 0
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Wielkość pliku: 211.6 KB
Dodał: Redakcja
Słowa kluczowe: II Zlot Bytomski Magirus Iveco Bytom śląskie silesia

Ratownictwo W Obiektywie

Discussion

Autor: Komentarz:
Nie ma komentarzy dla tego zdjęcia


Poprzednie zdjęcie:
Turvallisuusmessut Tampere 2015Ktoś musi czuwać, by ktoś inny mógł spać

Ratownictwo W Obiektywie
Portal Ratownictwo W Obiektywie jest czasopismem w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym z dnia 26 stycznia 1984r. (Dz. U. z 1984 r. Nr 5, poz. 24 ze zm.) zarejestrowanym w Są…dzie Okręgowm w Siedlcach.


Fotografie zamieszczone na naszym portalu są własnością ich autorów i są chronione prawnie na mocy treści ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Zabrania się kopiowania, przetwarzania, wykorzystywania oraz publikowania w Internecie i innych mediach treści ,zdjęć i opisów bez zgody redakcji.