Rejestracja

http://www.ratownictwo112.com.pl/images/rejestracja.jpg

437[M]71 GCBA 6/32 Jelcz 004/JZS - OSP Rębów

437[M]71 GCBA 6/32 Jelcz 004/JZS - OSP Rębów

http://www.ratownictwo112.com.pl/images/reklama.jpg
http://www.ratownictwo112.com.pl/images/wiss.png
Strona główna / PRODUCENCI / Team Concept / Lekki samochód pogotowia technicznego

Lekki samochód pogotowia technicznego

Lekki samochód pogotowia technicznego
Lightbox
Post Card
Download
Download Zip

Image Details

Komentarz: Model: Iveco Daily 55S17W

IVECO DAILY 55S17W

Samochód specjalny z zabudową typu pogotowie techniczne / warsztat

Pojazd bazowy: Iveco Daily 55S17W kabina pojedyncza

Silnik wysokoprężny bi-turbo pojemność 3,0 l, Euro5 EEV, MultiJet Common-Rail o mocy 170 KM i maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm.
Skrzynia biegów manualna, 6 biegowa.
Napęd stały 4x4 z międzyosiowym mechanizmem róznicowym i dwustopniowym reduktorem;
Zawieszenie przednie i tylne - oś sztywna na resorach, amortyzatory teleskopowe, stabilizatory, mechanizmy różnicowe z blokadami.
Układ hamulcowy z ABS (przednie hamulce tarczowe, tylne bebnowe).
Opony specjalne terenowe, z tyłu koła pojedyncze.
Kabina 3-osobowa, klimatyzowana.
DMC 5,5 tony.
Hak holowniczy dla przyczepy.

Zabudowa

Zabudowa kontenerowa wykonana z materialów nierdzewnych, ze szkieletem spawanym z zamkniętych profili ze stali nierdzewnej i klejonymi poszyciami z gładkich blach aluminiowych. Kontener zabudowy o długości około 3,2 metra.
Powierzchnia podłogi zabudowy w wykonaniu antypoślizgowym (aluminiowa anodowana blacha ryflowana). Wewnętrzne poszycia z blach aluminiowych lakierowanych, wewnątrz ścian izolacja cieplna.
Dach kontenera w formie podestu roboczego z drabinką do wejścia i relingiem zabezpeiczającym krawędź dachu, na dachu mocowanie drabiny.
W przedniej części zabudowy przedział do przewożenia agregatu spawalniczego w obudowie wyciszającej, z dostepem przez dwie klapy boczne. W tylnej części przedział warsztatowy.
Drzwi wejściowe do przedziału warsztatowego w tylnej ścianie kontenera, schody rozkładane za drzwiami, aluminiowe. Kontener wyposażony w okno po lewej stronie w ścianie bocznej i okno dachowe oraz wantylator nawiewno-wywiewny.
Niezależne od pracy silnika ogrzewanie w kabinie kierowcy i przedziale warsztatowym.
We wnętrzu przedziału warsztatowego zainstalowany stół warsztatowy, szafka ubraniowa, szafka z szufladami i skrzynkami i pojemnikami na wyposażenie i normalia, mocowanie dla 2 szt. butli spawalniczych i weży spawalniczych, przedłużaczy elektrycznych.
Pojazd wyposazony w gniazdo do podłączenia zewnętrznego zasilania 230V oraz automatyczny układ do ładowania i konserwacji akumulatora typu CTEK.
Instalacja elektryczna 12V: - oświetlenie wewnętrzne w części warsztatowej; - oświetlenie pola pracy wokół samochodu z lampami z boków oraz z tyłu.
Instalacja 230V z możliwością podłączenia ładowania z zewnętrznego źródła, lub z agregatu prądotwórczego; - Gniazda 230V w przedziale warsztatowym (nad stołem warsztatowym), oświetlenie przedziału warsztatowego 230V.
Pod kontenerem po prawej stronie skrzynia zamykana do przewozu motopompy i kanistrów z paliwem.

Wyposażenie

Kamera cofania z monitorem kolorowym LCD umieszczonym w kabinie kierowcy.
Z przodu pojazdu pod zderzakiem zainstalowana wyciągarka elektryczna o sile uciągu 4,5 tony, z liną stalową, rolkową prowadnicą liny, pilotem z przewodem.
Belka sygnalizacyjna z 2 pomarańczowymi swiatłami LED na dachu kabiny, dodatkowa lampa na ścianie tylnej zabudowy.
Data: 17.09.2013 12:35
Pobrań: 0
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Wielkość pliku: 47.7 KB
Dodał: Team-Concept
Słowa kluczowe: Lekki samochód pogotowia technicznego

Ratownictwo W Obiektywie

Discussion

Autor: Komentarz:
Nie ma komentarzy dla tego zdjęcia

Ktoś musi czuwać, by ktoś inny mógł spać

Ratownictwo W Obiektywie
Portal Ratownictwo W Obiektywie jest czasopismem w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym z dnia 26 stycznia 1984r. (Dz. U. z 1984 r. Nr 5, poz. 24 ze zm.) zarejestrowanym w Są…dzie Okręgowm w Siedlcach.


Fotografie zamieszczone na naszym portalu są własnością ich autorów i są chronione prawnie na mocy treści ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Zabrania się kopiowania, przetwarzania, wykorzystywania oraz publikowania w Internecie i innych mediach treści ,zdjęć i opisów bez zgody redakcji.